Divider

Сон Пресвятой Богородицы на украинском языке

Риса-мариса

Well-Known Member
Регистрация:29 Июн 2013
Сообщения:62
Реакции:1
Баллы:0
Возраст:42
Адрес: Украина, пол: женский
Дорогие форумчане, хочу представить Вам еще один Сон Пресвятой Богородицы. Он на моем родном языке - украинском. Пользуйтесь на здоровье. ,,Заснула Пресвятая Богородиця-Діва на горі Осіянській, а на землі Святиянській. Приснився їй сон- прийшов до єї Ісус Христос: - Мати Моя, Прелюбезная, чи Ти сниш, чи Ти так лежиш? -Заснула, Мій Синку, приснився мені сон, то я бачила Тебе туменного і умертвенного, і погребенного і, що Тебе жиди спіймали і на хресті розпинали, і кров Твою по всім світу розливали. Падало з Тебе тіло, як з древа кора, кров Твоя Пресвятая струнами йшла.- Мати Моя, прелюбезна, не єсть то сон, то істинная правда. У неділю рано там сонечко сходить, там Пресвятая Діва по небі ходить, Свого Сина за ручку водить. Повела його на всюночну, з всюночної- на утренню, а з утрені- на службу Божу, а з служби Божої - на море. А на морі білий камінь, а на тому камені церква. А в тій церкві Ісус Христос лежить, голову склонив і руки зложив. Прийшов до його Петро-Павло: ,,Ісус наш, Прелюбезний, як Ти лежиш, і голову склонив, і руки зложив, і Своїх п'ять ран отворив,, . ,,Петро-Павло, не дивіться на мою муку, да візьміте хреста в руку, да йдіть закажіте по всенськом світу, -хто цей Сон буде говорити, то буде легко на цьом світі жити, і не буде ні в огні погорать, ні в воді потопать, і не буде без сповіді і без сакраменту тяжко конать. Зойдемо з неба і візьмемо душу до Царства Небесного, хоч будеш мать стільки гріхів, як на небі звіздів, а в морі- піску, а на дереві- листу. Хто цей Сон буде говорити, нехай же говорить в четвер- при вечері, а в п'ятницю- при пості, а в неділю- при обіді, -то дасть йому Господь на тіло здравіє, а на душу спасеніє, і грехов отпущеніє на векі веков Амінь.,,

[ Post made via Mobile Device ]
Mobile%20Device.png
 
Divider

Personalize

Сверху Снизу