Divider

ОБРЯДЫ (вторая ступень)

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
Дабы богатьство приобресть. Сей обряд потребен, аще возжелаешь богатьство приобресть ни коим-то промыслом точию твердыим ведомыим делом, а ино хощеше наследи точию удобнее способ явися к богатьству, из сих о коих и помыслить несть причины. Тако посему сей обряд зело полезен, яко богату дабы преумножити достояние, тако и вовсе нищу дабы приобресть. Потребно же ради сего взя монету, сколь може крупну зело полезно коли серебряну, а не медну. Да с сим соизыти на перепутье на млад месяц да во полунощь. Засим на заходну сторонушку поклонитися земно да со таковы словесы: созываю да сокликаю дружину бесовску, а буде мене порученники ко князю мира всеа. А буде мене послухи во потребе моея, а внемлете по словеси древлему, а ищите князя мира всеа милости потребе тыя. Аз хощу богатьству приобщитися, аз хощу удела ина, аз хощу приобресть чесо труды мнозими вдаде, то по мале времяни бысть бы ми. Аз хощу богатьствы николе праведны, аз хощу сведати таины бесовскыя, аз хощу благ ради житии во богатьстве же умре, аз хощу нужды николе ведати до последи днесь да до последи часу. Сия же вся еси треба,а ради тыя душу полагаю, душу полагаю да кровию сокрепляю, (на руце шуйныя кровь отворити потребно дабы зем оросила да отворити-то на длани яже с внутре), кровию сокрепляю да монету емлему во дань кладу. А и бысть бы по словеси сим, веком же николе расторгнися. По веки вечныя аминь. тако слажено.
 

катя2009

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:95
Реакции:0
Баллы:0
-на перепутье на млад месяц да во полунощь.
В какой день лучше идти

-(на руце шуйныя кровь отворити потребно дабы зем оросила да отворити-то на длани яже с внутре),
можно разъяснить текст на современный лад

-кровию сокрепл
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
делать лучше в четверг или воскресение, ладонь порезать с внутренней стороны,серебряная монета не заменяется ни чем,работает обряд как для приумножение богатства,так и на то,чтобы из нищеты вылезти.с уважением мастер олег.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
Заговор дабы вещь с выгодой сбыти. Аще надобно вещь кую ниже ветху, ниже нову, малу да велику, тако же дом да сему подобное, то надлежит на сию вещь заговор молвить, дабы кой человек на ню взор обратит, хоша мал, хоша стар, аще ли точию восхощет ея емлети, тако нимало худого в ея не взыщет, а ино добраго словеси не вымолвить много. Аще же с я кто разумеет купить, тако несть торгу и разладу, а егда и обретёт, той рад буде. Того ради взем во шуйну руцу пятак да руцу на вещь клади несть же различия на кую часть вещи, а клади-то дланию нутреной стороной да таков заговор тринадесять раз молви. Уговором древлим, словеси силными правлю: беси темновидныя буде ми сподручники, во подели чёрном порученники, помозите и пособите дабы егда кто сею вещь узрит, (наименование вещи), буде стар точию мал, женска полу точию мужеска, раб точию володетель, беден да нищ точию богатьством несчётныим славен, худороден точию благороден, аще ли кто вещь сию узртит, тако бысть бы та во взоре ево, яко солнце люба, яко ризы драгия лепа, яко цвет прелстительна, восхотеста бы он ея, яко заключенник воли, яко хворый живота, яко алчущий хлеба. Тако бы прелщала ум ево, хоша стара, хоша нова, хоша худа, хоша добра,, тако бы не молвить едина словеси, аще ли драга да непотребна. Буде же вся по словесех сим. От сего заговора по кокуду вещь в руце еси. По веки вечныя аминь. егда же прилучится вещь яко молвлено с ползой сбыть, тако иди на перепутье да тамо пятак оставе со примолвкой: дань за милость. Тако вси поделие, а времяни да поры егда творити сие несть.
 

Freesia

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:123
Реакции:0
Баллы:0
Уважаемый, Олег, хотелось бы спросить, можно ли использовать молитвы как вступительную часть перед другими черномагическими обрядами из Вашей темы? И еще, как следует трактовать, если после молитвы на следующий день был упадок сил и головокружение?
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
по поводу первого вопроса-попробуйте,по поводу второго-при любой работе вы отдаёте часть своей энергии,значит на тот момент энергии было не достаточно.лучше делать откуп-плату.
 

катя2009

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:95
Реакции:0
Баллы:0
Олег, простите за назойловость, но я все-таки не поняла разве словосочетание ...нищу дабы приобресть... звучит как вылезти из нищеты? Приобресть это приобрести, нища это нищета или я что-то неправильно понимаю
 

лада

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:157
Реакции:0
Баллы:0
катя2009 пишет:Олег, простите за назойловость, но я все-таки не поняла разве словосочетание ...нищу дабы приобресть... звучит как вылезти из нищеты? Приобресть это приобрести, нища это нищета или я что-то неправильно понимаю
Присоединяюсь к вопросу. Действительно звучит как - &quot-Пан или попал...&quot-
Заранее спасибо.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
всё верно-вылезти из нищеты
 

Freesia

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:123
Реакции:0
Баллы:0
олег, благодарю за пояснения, с нетерпением жду другие молитвы...
 

Тетрис 333

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:227
Реакции:0
Баллы:0
Олег, огромная благодарность вам за обряды. но
все-таки есть некоторые непонятные моменты, связанные, в основном с языком.

- шуйну руцу - это левую руку или правую?

- &quot-на ея пламя и молвить вси молитвы, сколь ни
есмь, доколе час до восхождения солнечна не прейдёт, тако за един час до
восхождения, сиесть до утрия завершить надлежит&quot- - то есть, читать от
полуночи до за час до рассвета, или просто нужно управиться со всеми делами в
этот промежуток времени? и сколько тогда читать - пока не сгорит свеча?
 

Тетрис 333

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:227
Реакции:0
Баллы:0
и еще вопрос, уз извините за непонятливость:
&quot-

Того ради взем во шуйну руцу пятак да руцу на
вещь клади несть же различия на кую часть вещи, а клади-то дланию нутреной
стороной....&quot- (продать вещь))- то есть, зажав в кулаке пятак, нужно положить этот кулак ладонью вниз (?) на вещь и читать. Но ведь если мы кулак разожмем, то моента выпадет?

как правильно понимать данный текст?
 

Nargis

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:723
Реакции:0
Баллы:0
Цитата:Обще до вся сих молитв ведати подобает на вси едино правило, суть таково: сии вси молитвы молвить предлежит по полунощи, аще во полунощь поделие кое творися засим же по конце, свещу воскову да не церьковну возжечь да на ея пламя и молвить вси молитвы, сколь ни есмь доколе час до восхождения солнечна не прейдёт, тако за един час до восхождения, сиесть до утрия завершить надлежит.
Уважаемый Олег, молитвы нужно начинать после полуночи и закончить читать за час до рассвета? Я правильно понимаю? Это несколько часов. Может быть можно как-то сократить это время? Либо я что-то неправильно поняла. Ответьте, пожалуйста.
 

Nargis

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:723
Реакции:0
Баллы:0
Хм, я была несколько невнимательна...Тетрис 333 уже задала этот вопрос...Ну ничего, значит не я одна не совсем понимаю это обстоятельство.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
читать именно в то время ,что указано-но не всё время.а когда хотите.именно чтобы вы управились в это отведённое время.читать нечётное кол-во раз-1-3 5 и т.д.руку с монетой класть кулаком,не разжимая.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
на этом обряды -вторая ступень закончена.ждите третью ступень-но пока её готовлю.
 

Nargis

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:723
Реакции:0
Баллы:0
Цитата:- шуйну руцу - это левую руку или правую?
Тетрис 333, это левая рука.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
скоро начну третью ступень,вот пока кое что из неё.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
Привязки кровныя. Сии же вси привязки до многоразныих потреб. Перьва же аще ведьма при гробе пребываше, а и несть человек, кои бы силу ея прияли. Сице надлежит творити николе по часе, николе же и нощь да днесь, а вместно по всяку пору. Тако иглицей костяной, яко преже писано заговорённой, кровь бы се ведьма на шуйныя руце отворила. Яко кровь-то течёт, тако трижды заговор молвить: еси ти кровь – руда же человечска, аще ли ти бысть живота зачало, живота зачало ево же держица. Еси ти кровь – клятвы мнози сокрепляеше меж людия да беси, по всяк зарок веком. Еси ти кровь, буде ми ныне порука да сокрепи уговор, дабы емлемо ми бысть по гробе упокоение. А и преиде сила, кою ныне в се емлю да отиде беси ми верни заступницы, ми же во поделиях общники, кои до мя сокреплены бысть, а и кои добрыя по души порукой, а и кои данью емлеми, а и кои во уветии сподоблены. Тако бы отиде вся чесо емлю до вещи кою со примолвлением возму да чрез вещь сю бысть бы вся человеку прииде. Сему же времяни несть, а бысть по веки вечныя. Ключ поделие кровное- замок уговор древлий Аминь. засим во десну руцу взем вещицу во кою сила соизыти должне да на ню, сиесть вещицу, таков заговор молвить надлежит двунадесять раз счётом.. Еси ти, именование вещи, буде ми во подели потворнице, сиесть со беси общнице, силе же сокровеннее приемнице. Беси же зовом сокликати, сила аще же соизыти совне. Аще ли кой человек по сем часе во руцу вземлет, тако бысть сему человеку силу емлющу. А и бысть сему человеку силу емлющу, егда же сила вовне соидет. Егда же сила вовне соидет, тако беси на сие сохождашася. Егда же беси на сие сохождашася, той бысть я вси человеку силу емлющу общницы, яко ми на веку бысть, а и бысть я вси человеку силу емлющу советницы, яко ми бысть, а и бысть я вси человеку силу емлющу сокреплени, кои ми бысть. А и бысть я вси человеку силу емлющу данники, кои ми бысть, а и бысть я вси человеку силу емлющу порученники, кои ми бысть. Точию же бысть я человеку силу емлющу заступницы крепцыи да во уветие по вся дни пребывающи. Ключ поделие кровное – замок уговор древлий. По веки вечныя аминь.
 

олег

Well-Known Member
Регистрация:20 Апр 2013
Сообщения:489
Реакции:3
Баллы:0
Клятва кровная. Втора привязка кровная еси клятва. Силу емлет обетование кровью сокреплённое да бесами утверждённое. Творися же по всяку пору, егда потребно. Творити же тако надлежит: кои обет заключают им же на шуйныих руцех, сиесть на длани да нутреной стороне я, кровь отворити потребно. Засим длани крепко свести персты соплетая, дабы сорастворилася кровь я и чрез то бысть бы обет сокреплён. Словеса же таковы един раз молвить тому, кто обетование птворит: аз есмь имя, словеси обета, от начала дни сего по конце века сие обетование емлю и сокрепляю. Бысть бы сокрепление кровь, бысть бы свидетели беси, бысть бы порука жизнь земна, сила ведовская, порука бесовска да душа вечна. Аще же коей малостью приступися от обета сего, тако отъяся жизнь земна, сила ведовская, порука бесовска да душа вечна имя во крепость и дань вдася. От сих словеси да по конец веку. По веки вечныя аминь.
 
Divider

Personalize

Сверху Снизу